کارمندم. زندگی‌م رو می‌چرخونم و می‌تونم از هر تفریحی به خاطر تحقق رویاهام بگذرم. توی ثانیه ثانیه‌ روزهایی که سپری می‌کنم، هرگز از آرزوهام دست‌ نمی‌کشم. دلم جایی شبیه اینجا رو می‌خواست. چراغش رو روشن کردم. پس دستت رو به من بده و با من بیا...

  • خانه
  • /
  • فوتبال
  • /
  • دیوونه تر از آرژانتینی های عشق فوتبال داریم مگه؟!
آرژانتینی ها

دیوونه تر از آرژانتینی های عشق فوتبال داریم مگه؟!

آ آرژانتینی های خستگی‌ناپذیر، بدون شک یکی از خفن‌ترین و باحال‌ترین طرفدارهای فوتبال هساتن. دقیقا مثل اون فیلمی که این پایین گذاشتم، ساعت‌ها می‌تونن بالا و پایین بپرن و با صدای بلند این ترانه‌های فوتبالی رو بخونن و شعار بدن و عرق بریزن و هرگز خسته نشن.

چرا به آرژانتین علاقه‌مند شدم؟

راستش من هیچ‌وقت از تیم آرژانتین خوشم نمیومد. یعنی آخرین باری که دوستشون داشتم برمی‌گرده به زمان باتی گل (باتیستوتا). مسی رو هم که هیچ‌وقت دوست نداشتم. اما این جام جهانی و این آرژانتینی های باحال، یه کاری کردن که امکان نداشت کسی دوستشون نداشته باشه. بعدا و سر فرصت داستان اینکه قبل بازی ایران – اسپانیا توی فن زون فیفا توی مسکو، یه تی‌شرت مسی هدیه گرفتم رو واستون تعریف می‌کنم.

الان دیگه این آرژانتینی‌های جذاب و باحال، که با خوش‌رویی و مهربونی‌شون حال آدمو خوب می‌کردن، شدن از بهترین خاطراتم توی جام جهانی. برای خودمم عجیبه که چطور الان با وجود علاقه زیادم به تیم برزیل، می‌تونم آرژانتین رو هم دوست داشته باشم. می‌دونید که این دو تا تیم و کشور خیلی خیلی باهم مشکل دارن و باهم خیلی بدن. اما میشه از دیدن هردوشون و تمام کل‌کل‌های اساسی و زیادشون که همه‌ش فوتبالی و با احترام و قشنگه لذت برد و کیف کرد.

آرژانتین، تیم ملی آرژانتین، Argentina
آرژانتینی
اینقدر انرژِی و عشق برای فوتبال خیلی عجیب و قشنگه

اینجا من اومدم توی خیابون آربات که معروف‌ترین خیابون مسکوئه. یهو دیدم یه جمعیت زیادی از آرژانتینی‌ها و برزیلی‌ها دارن جمع میشن و کل کل می‌کنن. جالب اینجاست که این اتفاق‌ها جلوی یه سری کافه داشت میوفتاد و همه روی میزها و صندلی‌های کافه‌ها ایستاده بودن و صاحب‌های کافه هیچ و هیییییچ واکنشی نشون نمی‌دادن. من دو سه ساعت اونجا ایستادم و نگاه کردم و عکس و فیلم گرفتم و در نهایت دیدم این دو گروه آرژانتینی و برزیلی هرگز خسته نمیشن. واسه همین بیخیال ادامه داستان شدم و رفتم…

آرژانتینی ها

:Dآقای خو‌ش‌خنده و خوش‌رو

آرژانتین، تیم ملی آرژانتین، Argentina
آرژانتینی
با تجهیزات کامل اومده بودن!
آرژانتین، تیم ملی آرژانتین، Argentina
آرژانتینی
هوادار متعصب آرژانتین

دیدگاهتان را بنویسید